شرکت دژپا به عنوان تولیدکننده و واردکننده اجزای سیستم های نظارتی مداربسته  همواره در تلاش است تا مشتریان عزیز بتوانند با صرف کمترین هزینه بالاترین کیفیت تجهیزات جانبی را در محصولات خریداری شده خود تجربه کنند.

عوامل فروش و همکاران دژپا در تمامی شهرهای ایران حضور بسیار فعالی دارند و شما مشتریان عزیز به راحتی می توانید با مراجعه به نزدیکترین فروشگاه ارائه کننده محصولات دژپا هر آنچه که برای تکمیل یک سیستم نظارتی مداربسته لازم است را پس از مشورت با کارشناسان حرفه ای مجموعه با خیالی آسوده خریداری کنید.

تجهیزات جانبی در استانها و شهرهای ایران

تجهیزات جانبی در استانها و شهرهای ایران

سیستم توزیع محصولات و خدمات دژپا روز به روز در حال گسترش است. محصولات ما در زمینه تجهیزات جانبی سیستم های نظارتی و دوربین مداربسته همانند کابل، هارد HDD، سوکت و سایر اقلام از برترین برندهای دنیا و با کیفیت فوق العاده انتخاب شده و در دسترس شما قرار گرفته است.

توجه ویژه به کیفیت، همراه با قیمت مناسب و رعایت کلیه استانداردها در ارائه محصول همواره از اصولی بوده که ما خود را ملزم به رعایت آن دانسته‌ایم.

دژپا با ارائه تجهیزات جانبی به صورت سفارشی همراه با گارانتی های معتبر گام بسیار موثری در راستای جلب اعتماد خریداران این اقلام در سراسر کشور برداشته است؛ پس در هر کجای ایران که هستید با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات ما از فروشگاه ها و مراکز  معتبر نمایید.