شرکت دژپا به عنوان برند معتبر تولید کننده و واردکننده تمامی اجزای سیستم های نظارتی و امنیتی تلاش دارد سیستم توزیع خود را روز به روز در سراسر کشور گسترش دهد. این تلاش تا کنون منجر به همکاری با بیش از 3000 فروشگاه و عامل فروش در تمامی استان های کشور شده است.

گارانتی معتبر دستگاه های ضبط تصاویر دژپا به همراه تنوع در عرضه، کیفیت و قیمت مناسب این دستگاه ها، از جمله عواملی هستند که تا کنون موجبات رضایت مشتریان گرامی محصولات و خدمات دژپا را فراهم کرده است.

دستگاه ضبط تصاویر در استانها و شهرهای ایران

دستگاه ضبط تصاویر در استانها و شهرهای ایران

بهترین دستگاه های ضبط تصاویر در دو نوع NVR و DVR از برترین برندهای دنیا تنها بخشی از مجموعه عظیم محصولاتی است که در انبارهای دژپا آماده عرضه هستند.

توصیه ما به شما این است که قبل از هر اقدامی ابتدا مشخصات فنی دستگاه ضبط تصاویری که می خواهید تهیه کنید را با ویژگی های دوربین مداربسته و سایر اجزای سیستم نظارتی تطابق داده و سپس اقدام به سفارش نهایی نمایید.

در هر مرحله از فرآیند سفارش دهی هم می توانید از مشاوره تخصصی و دلسوزانه کارشناسان فروش مجموعه دژپا استفاده کرده تا به لطف خدا آنچه که شایسته و مورد پسند شماست را انتخاب نمایید.

دستگاه های ضبط تصاویر دژپا به روز و مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا هستند، تیم همکاران دژپا همواره مجرب و حرفه ای عمل کرده اند و مشتریان نهایی ما رضایت کامل و کافی دارند؛ تمام این موارد گواه آن است که اعتبار کنونی دژپا به سادگی به دست نیامده و تمام تلاش ما این است که این اعتبار و اعتماد روز به روز بهتر و بیشتر گردد. در این راه روی حسن همکاری تمام شما عزیزان حساب ویژه ای باز کرده ایم.