فروش و نمایندگی دوربین مداربسته در استانها و شهرها

دژپا  به  عنوان برندی خوشنام و تازه نفس در عرصه تولید و عرضه دوربین های مداربسته ایرانی ، تجهیزات امنیتی و نظارتی بوده در تلاش است تا بتواند یک شبکه توزیع فراگیر و گسترده را در سراسر کشور عزیزمان ایران پایه گذاری نماید.

صدها همکار به عنوان فروشنده ونصاب سیستم های نظارت تصویری ( دوربین های مداربسته ) بخشی از شبکه توزیع و فروش محصولات دژپا محسوب می شود. در تولید و عرضه محصولات توجه ویژه به کیفیت، همراه با قیمت مناسب، صداقت و رعایت کلیه موارد استاندارد در اجرا، اصولی بوده که ما خود را همواره ملزم به رعایت آن دانسته‌ایم.

دوربین مداربسته در استانها و شهرهای ایران

دوربین مداربسته در استانها و شهرهای ایران

دژپا موفق به ارائه محصول به پروژه‌های بزرگ در زمینه دوربین های مدار بسته و دیگر سیستم‌های امنیتی شده است. دوربین مداربسته ایرانی.

دژپا در طی این سال ها تلاش نموده است با بومی سازی تکنولوژی دوربین مداربسته در داخل کشور گام بلندی در راستای توسعه و پیشرفت صنعت کشور بردارد. امید است که تجربه و تخصص مان در راستای برآوردن هرچه بهتر نیاز های مشتریان گرامی و سرافرازی و خودکفایی کشور عزیزمان در زمینه دوربین های مداربسته کارآمد، مفید واقع گردد.

دژپا با ارائه دوربین های مداربسته با امنیت بالا و کیفیت مثال زدنی در خدمت تمامی هموطنان در سراسر کشور پهناورمان ایران می باشد.

فرقی نمی کند اکنون در کجای ایران هستید؛ شمال، جنوب، شرق و یا غرب ، محصولات دژپا در استان و شهر شما عرضه می گردد . با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات ما از فروشگاهها و مراکز  معتبر نمایید.