انتقال تصویر دوربین مداربسته

انتقال تصویر دوربین مداربسته به روش IP Static یکی از روش های متداول انتقال تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته روی موبایل یا تبلت شماست به این صورت که شما می توانید تصاویر دوربین مداربسته موجود در مغازه یا منزل شخصی خویش را در هر جا و مکانی به راحتی بر روی تلفن همراه خود مشاهده کنید و از راه دور همه چیز را تحت کنترل و سیطره خود قرار دهید.

انتقال تصویر دوربین مداربسته

ضریب امنیت بالا با انتقال تصویر دوربین مداربسته

انتقال تصویر دوربین مداربسته به روش IP Static از جمله متداول ترین روش هایی است که می توان تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته را بر روی گوشی موبایل هوشمند خود و یا روی تبلت خود به راحتی مشاهده نمود تا با تنظیماتی که روی دوربین مداربسته صورت می گیرد،

به راحتی بتوان با استفاده از نرم افزار نصب شده بر روی موبایل خود در هر نقطه ای کنترلی نظارتی به مغازه یا منزل شخصی خویش داشته باشید تا در مواقعی که در منزل یا مغازه خود نیستید، هیچ مزاحم یا سارقی به فکر دست برد و چپاول کردن مال و دارایی شما را نکند چرا که در این صورت تصویر وی به راحتی قابل مشاهده است و می توان در کسری از ثانیه وی را دستگیر نمود. اگر میخواهید انتقال تصویر دوربین مداربسته به روش IP Static را فرا گیرید؛ ادامه مطلب را از دست ندهید.

آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته به روش IP Static

در این بخش برآنیم تا برای شما انتقال تصویر دوربین مداربسته به روش رایج IP Static را آموزش دهیم. برای این منظور در ابتدا لازم می آید که پورت های NVR و DVR را روی مودم خود فوروارد کنید. پس از فوروارد کردن بایستی نرم افزاری متناسب با نوع برند دستگاه ضبط کننده خود را دانلود کنید و آن را روی تلفن همراه یا تبلت خود نصب نمایید.

پس از نصب، برنامه مربوطه را باز کرده و به قسمت منوی آن بایستی رفت تا با انتخاب گزینه Devices بتوانید دستگاه NVR و DVR را روی نرم افزار اضافه کنید. بنابراین با انتخاب این گزینه، پنجره ای پیش روی شما باز می شود که اصلی ترین کار وی انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل یا تبلت شماست. به این منظور شما قادر خواهید بود انتقال تصویر دوربین مداربسته را روی موبایل یا تبلت خود در هر شهر و دیاری به راحتی ببینید و از راه دور کنترل مغازه یا منزل شخصی خویش را در دست بگیرید.

دوربین مداربسته ارزان با قابلیت IP static

اگر دنبال یک پکیج دوربین مداربسته ارزان با این قابلیت هستید میتوانید از طریق صفحه اول فروشگاه پکیج های اقتصادی و ارزان قیمت دوربین ها را ببینید و سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...