در زمینه تجهیزات امنیتی نام یک دستگاه را حتما شنیده اید؛ دستگاه ضبط تصاویر. کاربرد اولیه این دستگاه برای همه ما روشن است. ضبط تصاویر حاصل از دوربین های مداربسته نصب شده در محیط، اولین وظیفه این دستگاه است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی قابلیت های متعدد و ارزشمندی به این دستگاه ها اضافه شده است.

دستگاه ضبط تصاویر

دستگاه ضبط تصاویر

در زیر تعدادی از ویژگی های منحصربفردی که دستگاه های ضبط تصاویر ارائه شده در مجموعه دژپا دارا می باشند را مطالعه خواهید کرد:

تنظیم کیفیت ضبط تصاویر

میزان رزولوشن، پهنای باند و تعداد فریم بر ثانیه از جمله مشخصاتی هستند که در تصاویر ضبط شده توسط دستگاه های ضبط تصاویر ارائه شده توسط دژپا می توانید تغییر دهید و متناسب با نیاز، کارکرد و حجم فضای خالی هارد دیسک مربوطه به صورت دستی تنظیم نمایید.

قابلیت ضبط در فرمت های مختلف

دستگاه های ضبط تصاویر ارائه شده توسط دژپا دارای فرمت های متنوعی برای ضبط تصاویر دوربین مداربسته می باشند. فرمت هایی مثل MPEG،MPEG4،H.264 و غیره… . تفاوت بین این فرمت ها در فشرده سازی و کدک کردن تصاویر و کیفیت تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته می باشد.

تعداد کانال های ورودی متنوع

کانال همان ورودی از دوربین است مثلاً اگر دستگاه ۴ کانال باشد به آن فقط می توان ۴ دوربین مداربسته متصل کرد.

شرکت دژپا با پیش بینی کاربری های مختلف سیستم های مداربسته طیف گسترده و مناسبی از تعداد کانال های دستگاه ضبط تصاویر را برای مشتریان فراهم نموده است؛ ۴ کانال ، ۸ کانال ، ۱۶ کانال و ۳۲ کانال که البته ۲۴ کانال نیز در برخی از برند ها دیده می شود.

امکان ضبط تصاویر در حالت های مختلف

ضبط تصاویر در حالت All record (ضبط دائم)، Schedule or Manual(ضبط به صورت دستی یا برنامه ریزی شده در فقط ساعات یا روزهای خاص) و Motion Detect(ضبط فقط زمانی که حرکتی در جلوی دوربین صورت گیرد) از امکانات دستگاه های ضبط تصاویر ارائه شده توسط مجموعه دژپا می باشد.

شرکت دژپا مشاور، طراح و مجری دوبین های مداربسته و سیستم های امنیتی با سال ها تجربه در تمامی زمینه های مرتبط با دوبین های مداربسته تلاش نموده است تا طیف متنوعی از محصولات را در دو مجموعه دوربین های مداربسته  DVR(متناسب برای دوربین های آنالوگ و AHD) و دوربین های مداربسته NVR(متناسب برای دوربین های IP یا تحت شبکه) ارائه نماید.