دوربین های تحت شبکه یا IP را می توان نسل جدید دوربین های مداربسته دانست. دوربین های مداربسته شبکه در واقع نوعی کامپیوتر کوچک محسوب می شوند. این دوربین ها پس از دریافت اطلاعات تصاویر از حسگر، آنها را به اطلاعات دیجیتال تبدیل کرده و مطابق پروتکل های شبکه ارسال می کنند. وجود قسمت های تبدیل کننده در این دوربین ها باعث افزایش پیچیدگی و قیمت تمام شده آنها شده است. استفاده از این دوربین های IP در حال افزایش است و انتظار می رود رفته رفته جای دوربین های نسل قبلی خود یعنی دوربین های آنالوگ را بگیرند.

دوربین مداربسته تحت شبکه

دوربین مداربسته تحت شبکه

شرکت دوربین مداربسته دژپا دوربین های تحت شبکه را در انواع مختلف، با کیفیت بالا و قیمت مناسب را عرضه می نماید. با تقسیم بندی دوربین های مداربسته بر اساس شکل ظاهری و نحوه اتصال به راحتی می توانید بر اساس اهداف مورد انتظار و شرایط محیطی، دوربین مداربسته مورد نیاز خود را بررسی و انتخاب نمایید.

در زیر برخی ویژگی های منحصر به فرد دوربین های مداربسته تحت شبکه ارائه شده توسط دژپا را می توانید مطالعه بفرمایید:

آسانی در نصب

این تصور اشتباه است که نصب سیستم دوربین مداربسته ای که با شبکه اینترنت کار می کند، سخت تر از سیستم های آنالوگ است. دوربین های مداربسته IP ارائه شده توسط شرکت دژپا به گونه ای طراحی شده اند که به آسانی نصب و مورد استفاده قرار می گیرند.

کیفیت تصویر

بزرگترین مزیت دوربین های شبکه ارائه شده توسط شرکت دژپا محدود نبودن کیفیت تصویر آنهاست. درحال حاضر دوربین های با کیفیت بین 1 تا 29 مگا پیکسل به صورت گسترده مورد استفاده قرار میگیرند. البته کیفیت تصویر بالاتر از 5-10 مگا پیکسل تنها در دوربین های تخصصی و برای کاربردهای خاص مورد استفاده قرار می گیرد و عمومی نیست.

منبع تغذیه انرژی

دوربین های مداربسته تحت شبکه دژپا این قابلیت را دارند که انرژی الکتریکی مورد نیاز خود را از طریق کابل شبکه اینترنت دریافت کنند. این قابلیت با نام Power over Ethernet یا PoE شناخته می شود. این ویژگی باعث سهولت نصب دوربین های IP می شود.

کنترل بیشتر

یکی از مزایای دوربین های مداربسته تحت شبکه دژپا، توانایی دسترسی کاربر به تصاویر و فیلم های ضبط شده، از هر نقطه جهان است. این دسترسی از طریق برنامه های تلفن همراه و یا اینترنت انجام می گیرد. همچنین امکان دسترسی چند کاربره برای تصاویر ضبط شده توسط این دوربین ها وجود دارد.

بهبود کیفیت تصویر

دوربین های مداربسته تحت شبکه یا IP ارائه شده توسط شرکت دژپا با کیفیت تصویر بالا و زاویه دید گسترده موجود هستند. این دوربین ها امکان ثبت جزییات با دقت بالا را دارند.

پیشنهاد می کنیم قبل از خرید دوربین های مداربسته تحت شبکه یا IP با کارشناسان فروش دژپا مشورت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.