دانشنامه دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته فضای باز

دوربین های مداربسته فضای باز

برای تمام مردم مهم است که از خانه و محل کار مراقبت کنند و برای این امر میتوان از تکنولوژی های روز بهره گرفت .دوربین های مداربسته از بهترین  نوع سیستم های امنیتی برای محافظت و نظارت بر فضای بیرونی و داخلی محل مورد نظر شما هستند.

اما این وسیله از تنوع بالایی برخوردار است و باید بسته به نوع نیاز خود و با توجه به امکانات تان آنرا انتخاب نمایید. در این راست ممکن است سوالاتی برای شما به وجود بیاید که در ادامه به توضیح این موارد خواهیم پرداخت.

بهترین نوع دوربین برای استفاده در فضای باز:

دو نوع اصلی دوربین که برای فضای باز مورد استفاده قرار میگیرد معمولاً دوربین مداربسته مدل dome (گنبد) یا مدل bullet (گلوله) هستند. هر دوی این سبک ها برای نصب در فضای باز بیرون از ساختمان مناسب هستند اما دوربین dome دید کمتری نسبت به مدل bullet دارد.

نکته مهم دیگر درمورد انتخاب دوربی ناین است که میخواهید آن را روی سقف یا روی دیوار نصب کنید.

دوربین مداربسته سیم دار یا بی سیم:

دوربین های مداربسته بی سیم معمولا به راحتی نصب و جابجا میشوند. اما برای استفاده طولانی مدت باید باتری آن را شارژ کنید تا مطمئن شوید روشن است و شما به اطلاعات محل کار یا منزلتان دسترسی دارید.

دوربین های سیم دار معمولاً نیاز به یک متخصص برای نصب دارند و باید به یک منبع انرژی برای شارژ متصل باشند. دوربین های سیم دار معمولاً تصاویر بهتری را به شما ارائه میدهند.

دسترسی به دوربین مداربسته با گوشی تلفن همراه:

بسیاری از دوربین هایی که در فضای باز نصب میشوند امکان اتصال به تلفن همراه را دارند. اگر میخواهید در طول روز یا در مدت زمان طولانی به اطلاعات دوربین خود دسترسی داشته باشید باید بدانید این امکان برای شما فراهم شده است. بهتر است دوربین را انتخاب کنید که با دستگاه تلفن شما سازگاری داشته باشد. به این ترتیب با استفاده از برنامه نصب شده میتوانید بر محیط نظارت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *