دانشنامه تجهیزات جانبی

موبایل مانیتورینگ چیست ؟

موبایل مانیتورینگ

 شکی نیست که فناوری و ظهور گوش های هوشمند بر زندگی روزمره ما تأثیر گذاشته است.ارتباط فوری، عکاسی با کیفیت بالا و اتصال به اینترنت از طریق گوش های هوشمند امکان پذیر است و هزاران برنامه پیچیده طراحی شده تا زندگی را ساده تر کند.

درحالی که برخی برنامه های تلفن همراه ممکن است کاربرد زیادی نداشته باشند ، از بازی هاگرفته تا لیست کانال های تلویزیونی  اما برخی برنامه ها راحتی و حتب امنیت را فراهم کنند.

دوربین های مداربسته قطعاً در دسته بعدی جای میگیرند و نظارت برآنها از راه دور به وسیله گوش های هوشمند امکان پذیر است.

تلفن های همراه به تازگی این امکان را دارند تا مانند یک دستگاه کنترل از راه دور عمل کنند. شما هرجا که بروید میتوانید این دستگاه را به همراه داشته باشید.

موبایل مانیتورینگ یا کنترل از راه دور

اصل اولیه در نصب دوربین های مداربسته این است که به کاربر این اجازه را میدهد تا از مکان دیگری بر محیط نظارت داشته باشد.زمانی که سیستم های امنیتی فعال میشود، تصاویر دریافتی از دوربین میتواند به کاربر نشان دهد محل مورد نظر او در خطر است.

درمورد استفاده از تلفن همراه یا تبلت، این امر به وسیله اتصال به اینترنت امکان پذیر است و از طریق نشانی IP استاتیک یا پویا انجام میگیرد.به این وسیله میتوانید منزل یا محل کار خود را در هرجای جهان که هستید تحت نظر داشته باشید.
همچنین به شما این امکان را میدهد تا سریعاً درخواست اعزام پلیس به محل را بنمایید و علاوه برآن مزایای دیگری هم برایتان به همراه دارد.این تکنولوژی نه تنها به شما امکان نظارت بر اموالتان را میدهد بلکه تعداد زنگ خطر بی مورد را برای پلیس کاهش میدهد.
شما به این ترتیب میتوانید تنها در زمان نیاز ضروری با پلیس تماس بگیرید.ساختمان محل سکونت یا کار شما باید در زمان غیبتتان نیز تحت نظر باشد و موبایل مانیتورینگ برای همه ادرات و مدارس و کارخانه ها و … این امکان را فراهم کرده است.
دوربین مداربسته در روند قانونی کمک رسان است و با اضافه شدن تلفن همراه و نظارت بر مانیتور، فرصت ارتکاب جرم از سارقین گرفته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *