دانشنامه دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته در باغ یا ویلا

نصب دوربین مداربسته در باغ یا ویلا

از موارد استفاده دوربین مداربسته فضای خارجی، نصب دوربین در باغ یا ویلا می باشد. هدف از این کار عموماً کنترل از راه دور و یا نظارت بر سرایداری باغ است.

  • اگر در باغ یا ویلای خود استخر یا باغچه دارید با نصب دوربین مداربسته میتوانید ورود و خروج افراد ناشناس را به خوبی کنترل کنید. دوربین مداربسته برای شما این امکان را فراهم میکند تا از محیط فیلمبرداری کنید و در صورت نیاز آن را ذخیره نمایید.
  • نصب دوربین مداربسته شما را از استخدام سرایدار بی نیاز میکند. اما درصورتیکه سرایدار هم داشته باشید با نصب دوربین از امنیت و عدم سوء استفاده از باغ یا ویلای تان مطمئن می شوید.
  • اگر در محل باغ یا ویلا ساخت و ساز غیرمجاز انجام بگیرد و یا همسایگان قصد تعرض به ملک شمارا داشته باشند نصب سیستم های امنیتی از جمله دوربین مداربسته امکان کنترل محیط را برای شما فراهم میسازد و از این مشکل جلوگیری میگردد.
  • اگر در محل باغ یا ویلا تعمیرات دارید و حضور شما در کنار کارگران ممکن نیست میتوانید با نصب دوربین روند کار را کنترل کنید.

یک سیستم دوربین مداربسته جهت باغ چه ویژگی هایی داشته باشد؟

  • دوربین مداربسته ضد آب

باغ یا ویلا معمولا در منطقه خوش آب و هوا ساخته میشود و میزان مجاورت با رطوبت در این گونه مناطق بالاتر است. توصیه میشود برای فضای باز حتما دوربین ضد آب خریداری و نصب نمایید.

  • دوربین مدار بسته دید در شب

انتخاب دوربین دید در شب برای ویلا یا باغ مناسب تر است. به این ترتیب در تاریکی شب امکان نظارت بر محیط و کنترل آن راحت تر است. همچنین دوربین دید در شب این امکان را به شما میدهد تا تصاویر واضح و با کیفیتی را داشته باشید و در صورت اتفاقی مشکوک سریع تر اقدام نمایید.

نکته مورد توجه دیگر در مورد خرید دوربین های مداربسته، تجهیزات و لوازم جانبی آن به ویژه کابل مورد استفاده است. نحوه کابل کشی و جنس کابل مورد استفاده باید به گونه ای باشد که امکان نظارت بر محیط را از راه دور برای شما به راحتی فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *