DVR دوربین مدار بسته

سیستم DVR دوربین مدار بسته موضوعی است که امروز و در این مقاله به آن میپردازیم پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. به عنوان ضبط کننده تصاویر و فیلم ها در دوربین مورد استفاده قرار می گیرد.این سیستم می تواند یک انتخاب مناسب و مقرون به صرفه برای استفاده باشد. از آنجایی که DVR از دوربین های آنالوگ استفاده می نماید دارای قیمت کمتری نسبت به سیستم NVR می باشد.

بررسی سیستم DVR دوربین مدار بسته

سیستم DVR دوربین مدار بسته به عنوان ضبط کننده  برای ویدیوها و تصاویر مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم در دوربین مدار بسته به کاربران خود این امکان را می دهد که تصاویر یا فیلم های ویدئویی را ضبط نمایند و در شرایطی که نیاز به دیدن مجدد آنها می باشد از این فیلم ها استفاده نمایند.

 

DVR دوربین مدار بسته

سیستم DVR دوربین مدار بسته مخفف Digital Video Recorder می باشد. این سیستم داده های مربوط به تصاویر یا فیلم ها را در دستگاه ضبط DVR پردازش می نماید و سپس آنها را به دوربین مدار بسته منتقل می کند. به همین دلیل سیستم DVR دوربین مدار بسته به نوعی از دوربین های مدار بسته آنالوگ برای پخش تصاویر ضبط شده نیاز دارند. علاوه بر آن این سیستم ضبط تصاویر برای انتقال داده های خود از سیم استفاده می نماید. به بیان دیگر یک سیستم امنیتی با سیم می باشد.

 نقش سیستم DVR دوربین مدار بسته

  • استفاده از دوربین آنالوگ

با توجه به اینکه سیستم DVR دوربین مدار بسته از دوربین آنالوگ استفاده می نماید در نتیجه از انعطاف پذیری کمی برخوردار است. همچنین پیچیدگی در این نوع سیستم ضبط کمتر از نوع NVR می باشد. از آنجایی که دوربین های آنالوگ در مقایسه با سایر دوربین ها از قیمت پایین تری برخوردار می باشد می توان انتخاب مقرون به صرفه تری باشند.

  • اتصال به کابل کواکسیال

دوربین مدار بسته از طریق کابل کواکسیال BNC به سیستم DVR دوربین مدار بسته متصل می شود. در واقع در کابل کواکسیال دو کابل برق و فیلم برداری در یک پوشش در کنار هم قرار دارند. به همین دلیل باید سیستم DVR دوربین مدار بسته در نزدیکی پریز برق قرار بگیرد. همچنین این کابل ها قابلیت انتقال امواج صوتی را به طور مستقیم دارا نمی باشند.

سیستم DVR دوربین مدار بسته کوچک و بزرگ با توجه به ویژگی هایی که دارد می تواند کم هزینه و مقرون به صرفه تر نسبت به ضبط کنندهNVR باشد. همچنین برای دیدن بهترین قیمت دوربین مداربسته میتوانید به صفحه لیست قیمت دوربین مداربسته مراجعه نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...