دانشنامه سیستم های امنیتی

گیت های کنترل تردد

گیت های کنترل تردد

استفاده از سیستم های امنیتی بسیار فراگیر شده است و در مجموعه های بزرگ همچون فروشگاهها و ساختمانهای مسکونی کنترل تردد افراد بسیار مهم و ضروری است. استفاده از گیت ها و سیستم های کنترل دسترسی یکی از راههای حفظ و کنترل  امنیت می باشد و در کنار استفاده از دوربین های مداربسته افزایش یافته است.

گیت های اتوماتیک یا مکانیکی دروازه ای برای تردد هستند و به دو شکل کشویی و چرخشی طراحی شده اند. گیت های کنترل الکترونیکی برای باز و بسته شدن به وسیله یک بی سیم هدایت میشوند. گیت های مکانیکی برای باز و بسته شدن نیاز به اپراتور دارند. یک فرد برای نظارت و باز و بسته شدن گیت باید در کنار در حضور داشته باشد.

گیت های ورود و خروج محافظ خوبی برای کنترل تردد افراد هستند.

نوعی از گیت ها با پنل خورشیدی کار میکنند و در هنگام قطعی برق میتوان از عملکرد آنها مطمئن بود. این نوع گیت برای مجتمع مسکونی یا تجاری قابل استفاده است. استفاده از تکنولوژی پنل خورشیدی امنیت و آسایش را در محل کار و زندگی افزایش میدهد.

مزایای استفاده از گیت های کنترل تردد:

اگر کودکتان را در خانه تنها میگذارید یا حیوان خانگی دارید، برای دور نگه داشتن افراد مزاحم یا میهمان ناخواسته و برای محافظت از اموال تان، گیت های الکتریکی محافظ خوبی برای شما خواهد بود. استفاده از این گیت ها قابل اطمینان و کم ریسک است.

در شرایطی که تصمیم به مراقبت از خانه یا محل کارتان دارید گیت های اتوماتیک علاوه بر افزایش امنیت، زیبایی و جذابیت ساختمان شما را افزایش میدهند. این دریچه های اتوماتیک یک لایه ی محافظتی در برابر افراد ناشناس هستند و از محل کار و زندگی شما محافظت میکنند.

چنانچه قصد فروش خانه یا ساختمان اداری تان را دارید اضافه کردن یک گیت ورود و خروج باعث افزایش جذابیت ساختمان شا و جلب مشتری خواهد بود.

بسیاری از مالکان تصور میکنند گیت های اتوماتیک بیش از اندازه گران هستند با این وجود امنیت حاصل از نصب آنها ارزش هزینه کردن را دارد.

نکاتی درباره گیت:

عبور از گیت میتواند با اثرانگشت یا کارت کنترل شود و این مسئله ایمنی را افزایش میدهد.

گیت های ورود و خروج میتوانند اهرمی، میله ای، شیشه ای و یا باله ای باشند.

نوع میله مورد استفاده در گیت ها تک پایه یا دو پایه است.

دستگاه گیت از جنس فلز ضد خش است و دستگاه کنترل اثر انگشت یا کارت روی آن تعبیه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *