با استفاده از دوربین مداربسته در منازل مسکونی می توان تا حد قابل توجهی به ارتقاء سطح امنیتی ساختمان ها کمک شایانی کرد. بهره بردن از دیوارهای بلند، نرده ها، انواع حفاظ ها، درب های ضد سرقت و… همگی به امنیت ساختمان ها کمک می کنند با این تفاوت که با ضبط تصاویر دوربین مداربسته در منازل می توان به عنوان بهترین سند برای دستبرد و شناسایی سارقین بهره برد.

دوربین مداربسته در منازل مسکونی

راه های ایمنی منازل با  دوربین مداربسته در منازل مسکونی

منازل مسکونی دائما از گذشته تا به حال در خطر انواع دست بردها و سرقت ها بوده است. به همین منظور انسان ها برای جلوگیری از این ایجاد هر گونه سرقت مال و اموال و وسایل گرانبهای زندگی خود رو به بالا بردن سطح ایمنی منازل مسکونی خود آورده اند.

بدین ترتیب که از دیوارهای بلند یا محافظ های مختلف، درب های ضد سرقت، نرده ها و سایر وسایل دیگر بهره برده اند تا آسایش و امنیت خانه خود را تضمین نمایند. استفاده از دوربین مداربسته نیز در همین راستا کمک زیادی به بالا رفتن ضریب امنیتی ساختمان ها و منازل مسکونی کرده است. در ادامه به این شیوه برای امنیت ساکنین منازل مسکونی بیشتر روی خواهیم آورد.

بهره بردن از دوربین مداربسته در منازل مسکونی

برای جلوگیری از تهدیدات احتمالی منازل مسکونی نصب دوربین مداربسته در منازل مسکونی یکی از شیوه های نوین و کارآمدی محسوب می شود که علاوه بر ارتقاء سطح امنیتی منازل مسکونی با خاصیت ضبط تصاویر می توان به راحتی چهره سارقین را تشخیص داد و با در دست داشتن مدارک لازم مراتب را برای دستگیری هر چه سریعتر آنان به پیش برد.

بنابراین می توان با بهره بردن از دوربین مداربسته کمک شایانی به شناسایی و دستگیری افراد نمود. تعداد دوربین های مداربسته در منازل مسکونی با توجه به متراژ خانه ها و بر حسب نیاز متفاوت می باشد. با این حال در ادامه به برخی از مناطق حساسی اشاره می کنیم که نیاز به وجود دوربین در آن مناطق بیشتر حس می شود.

مناطق حساس و رایج نصب دوربین مداربسته کوچک و بزرگ

  • درب های ورودی ساختمان

نصب دوربین مداربسته در درب های ورودی ساختمان سبب بازشناسایی چهره اشخاص به هنگام ورود و خروج درون منازل مسکونی می باشد.

  • پارکینگ

در داخل پارکینگ ها به علت دسترسی آسان بایستی حتما با بهره گیری از دوربین مداربسته بخش أعظمی از آن را تحت پوشش قرار داد

  • پشت بام

اگر از پشت بام ساختمان ها امکان ورود به منازل مسکونی وجود دارد، می توان با نصب دوربین برای پشت بام یا ورودی آن این منطقه را نیز تحت پوشش قرار داد.

  • آسانسور یا راه پله های ساختمان

با توجه به ورود و خروج آسان از آسانسور ها یا راه پله های ساختمان نصب دوربین مداربسته در این ساختمان ها می تواند رفت و آمد افراد مشکوک و مظنون را ضبط کند.

 

خرید دوربین مداربسته ارزان برای منازل مسکونی

پس شما میتوانید برای نصب و تهیه دوربین های مداربسته در منازل مسکونی و افزایش ایمنی ساختمان خود از پکیج دوربین مداربسته ارزان دژپا استفاده نمایید به همین جهت و برای خرید دوربین مداربسته ارزان میتوانید به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...